آزمون MSRT | MSRT در زبان گستر مشهد | آموزشگاه زبان خارجی

MSRT در زبان گستر مشهد

زبان انگلیسی

در زبان گستر مشهد

Zaban Gostar
زبان گستر

آزمون MSRT

آزمون MSRT در واقع این آزمون الگوبرداری شده از آزمونی به نام MCHE که طراحی دانشگاه میشیگان آمریکاست ،میباشد.

این آزمون با نام MSRT توسط ادراه بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم ایجاد شده است.این آزمون داری بخش های مهارت شنیداری، درک مطلب، لغت و ساختار میباشد.

قابل توجه است که مدرک این آزمون فقط در داخل کشور معتبر است.

آزمون MSRT زبان گستر

و اما آزمون ام اس آر تی شامل چه بخش هایی میباشد؟

بخش های آزمون MSRT

این آزمون از سه قسمت تشکیل شده است:

بخش مهارت شنیداری (Listening Comprehension) دارای۳۰ سوال شنیداری در ۱۵ دقیقه.

گرامر و ساختار (Structure and Written Expression) دارای ۳۰ تست در ۲۰ دقیقه.

مهارت درک مطلب (reading comprehension) دارای ۴۰ تست در ۴۰ دقیقه.

تاریخ اعلام نتایج آزمون MSRT

آزمون زبان ام‌ اس آرتی تقریبا هر ماه توسط وزارت علوم برگزار می گردد ، نتایج آن معمولا ۳ تا ۴ روز بعد از طریق وب سایت این آزمون اعلام می گردد.

داوطلبین می توانند کارنامه خود را از طریق وب سایت دریافت کنند یا با مراجعه به سازمان دانشجویان خارج از کشور آن را دریافت کنند.

مدرک MSRT از طریق این سایت برای دانشگاه ها قابل تایید است.

به این معنی که پس از ارایه مدرک به دانشگاه ها برای مصاحبه های دکتری ، دانشگاه ها می توانند از طریق کد رهگیری پایین مدرک از صحت آن وب سایت آزمون زبان وزارت علوم اطمینان پیدا کنند.

چه منابعی را برای آزمون MSRT بخوانیم

برای آمادگی آزمون زبان MSRT سه مهارت را در زبان خود تقویت کنید. ابتدا باید کتاب های مرجع آزمون زبان MSRT شامل کتاب های لغت و گرامر را مرور کنید.

موسسه زبانگستر مشهد با ارایه جزواتی که در سایت  www.zabangostar.ir آورده است ، کار شما را برای جستجوی این منابع راحت کرده است.

لغات آزمون چندان سخت نیست و با مطالعه کتاب هاب ۵۰۴ و کلمه های ضروری تافل ( که در همین سایت موجود است)، می توانید تا حد زیادی از نظر لغات خود را برای این آزمون آماده کنید.

برای مهارت گرامر نیز شما باید کتاب های مرجعی مانند گرامر تافل کاغذی و لانگ من را مطالعه کنید. البته خلاصه ای از این گرامر در جزوئ MSRT   ارایه شده در این سایت به همت دکتر مسعود نوربخش و سرکار خانم دکتر افسانه چرخکار تهیه شده است.

برای بخش درک مطلب یا همان READING شما نیاز به تمرین و تکرار زیاد دارید که می توانید، با مطالعه نمونه سوال های سالهای گذشته این آزمون خود را به سطح آمادگی مطلوب برسانید.

فراموش نکنید که چالش اصلی در این آزمون زمان است در نتیجه روی مهارت تست زنی سرعتی میبایست تمرکز کنید.

دوره های  Reading  موسسه زبان گستر در 10 جلسه به شما تکنیک هایی را خواهد آموخت ، تا در حداقل زمان ممکن و حتی در بعضی از سولات بدون خواندن متن قادر به پاسخ دادن به سوالات باشید.

برای بخش مهارت شنیداری نیز شما باید تمرین زیاد داشته باشید ، که با دانلود منابع شنیداری از جمله کتابهای Tactics for Listening  علاوه بر آمادگی برای آزمون زبان MSRT.

می توانید برای سایر آزمون های زبان نیز به آمادگی مطلوب برسید ، ( کتابهای مهارت شنیداری این آزمون نیز در بخش دانلودستان قابل دسترس میباشد ) .

جدول زمان بندی و تعداد پرسش های آزمون MSRT

این آزمون که برای مصاحبه دانشگاه ها حداقل نمره ۵۰ را مورد قبول قرار می دهند از سه بخش تشکیل شده است ، حد اکثر ۷۵ دقیقه طول می کشد. جدول زمانبندی این آزمون به صورت زیر است.

بخش شنیداری بخش ساختار درک مطلب و لغت کل
۳۰ پرسش 3۰ پرسش 4۰ پرسش 10۰ پرسش
۱۵ دقیقه 20 دقیقه 40 دقیقه 75 دقیقه

چگونه در آزمون MSRT شرکت کنم؟

برای ثبت نام در آزمون زبان MSRT می توانید به آدرس وب سایت وزارت علوم از این لینک مراجعه کنید. برای ثبت نام شما نیاز به تصویر اسکن شده شناسنامه و کارت ملی و مدرک تحصیلی تان دارید.

پاسخ به پرسش های مکرر کاربران سایت در مورد آزمون MSRT

آیا در آزمون MSRT نمره منفی لحاظ می شود؟

خیر.

نمره قبولی در آزمون MSRT چند می باشد؟

نمره قبولی در آزمون ۵۰ به بالااست که البته در مواردی بسته به دانشگاه مورد نظر متغیر است و از ۴۵ تا ۷۵ تغییر می کند.

اگر یک بار در آزمون موفق نشویم آیا می توانیم در آزمون بعدی شرکت کنیم؟

خیر متقاضی نمی تواند بلافاصله در آزمونی که مرحله بعد برگزار می شود شرکت کند، اما در آزمونهای بعدی می تواند شرکت کند.

چگونه برای آزمون MSRT ثبت نام کنیم؟

آزمون زبان ام‌ اس آرتی  در هرسال ۱۰ بار برگزار می گردد و شرکت در آن محدودیت ندارد.

تاریخهای آزمون ماه به ماه اعلام می گردد و ثبت نام فقط بصورت اینترنتی و پرداخت هزینه آزمون بصورت آنلاین می باشد.

آزمون از سه بخش تشکیل شده  و دارای ۱۰۰ سوال  به ترتیب ۳۰ سوال شنیداری – ۳۰سوال گرامر و ۴۰ سوال درک مطلب می باشد.

آزمون MSRT & EPT

چگونه کارت آزمونMSRT در مشهد را دریافت نمایم و زمان آن چند روز قبل از آزمون می باشد؟

کارت را باید از داخل پرو فایلتان قسمت دریافت کارت دریافت نمائید زمان دریافت سه روز مانده به آزمون میباشد ( از روز سه شنبه هفته ایی که آزمون برگزار می شود ساعت 7 صبح تا 7 صبح روز برگزاری ازمون )

زمان ورود داوطلبان به جلسه آزمون از ساعت 15/ 8  تا 9 و ساعت شروع آزمون 15/9 صبح می باشد .

نتایج آزمون MSRT چند روز بعد از برگزاری آزمون اعلام می شود؟

نتایج یک هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام و بعد از اعلام نتایج داوطلبان می توانند کارنامه را از پرو فایلشان قسمت دریافت کارنامه مشاهد و چاپ نمایند.

آیا امکان انصراف از آزمون MSRT وجود دارد؟

خیر

هزینه آزمونMSRT و طریقه پرداخت آن به چه صورت است؟

هزینه آزمون 600000 ریال (شصت هزار تومان ) و پرداخت آن بصورت آنلاین می باشد.

منابع آزمونMSRT چیست؟

برای مطالعه  آزمونMSRT بهتر است به رفرنسهای تافل مراجعه نمایید .می توانید هر منابعی که برای امادگی ازمون تافل می باشد را مطالعه نمائید موسسه زبانهای خارجی زبان گستر مشهد جزوات کاملی را در مورد آزمونMSRT که میتوانید آنلاین انرا سفارش دهید.

اطمینان از قطعی بودن ثبت نام آزمونMSRT چگونه است؟

داوطلب محترم روال ثبت نام در آزمونMSRT بدین صورت است که شما در مرحله اول آزمونMSRT  را رزرو و بعد از ان سامانه 12 ساعت به شما مهلت می دهد که هزینه آزمون را بصورت الکترونیکی پرداخت نمائید و شما بعد از کلیک بر روی ایکون پرداخت که بعد از رزرو نشان داده می شود شمار 16 رقمی کارت-رمز دوم - کد cvv2- تاریخ اعتبار کارت را وارد نموده و بعد از آن جدولی برای شما نشان داده می شود که در ان شماره پیگیری-شماره سفارش- شماره پذیرنده -نام پذیرنده و تائید پرداخت درج شده است در این مرحله هزینه از حساب شما کسر می گردد ولی هنوز ثبت نام نشده اید با کلیک بر روی تائید پرداخت درخواست شما به سامانه بانک ملی ارسال می شود که اگر با موفقیت بود سامانه به شما پیغام ثبت نام شما با موفقیت انجام شد و همچنین کد پی گیری ثبت نام شما را نشان می دهد که کد فوق و تاریخ آزمون در پرو فایلتان در آیکون ثبت نام آزمونهای انجام شده درج می شود در صورت خطای بانکی هزینه به حساب شما برمی گردد و دوباره باید مراحل پرداخت را انجام دهید لطفا" دقت نمائید که تمامی مراحل انجام شود. .

اگر به یک سوال بیش از یک پاسخ داده شود برای آن سوال نمره داده نمی شود. ؟

خیر، نمره منفی دارد

آزمون MSRT در مشهد

کدام موسسه در مشهد دوره های آمادگی آزمونMSRT را برگزار میکنند

موسسه زبانهای خارجی زبان گستربا 16 سال سابقه کار با بهره مندی از بهترین مدرسین شرق کشور بهترین موسسه زبان مشهد در برگزاری دوره های آزمون MSRT در مشهد میباشد.

دوره های آمادگی آزمون MSRT در زبان گستر مشهد

نام دوره تعداد جلسات مهارت
MSRT 15 Grammar
MSRT 5 Listening
MSRT 15 Reading and Vocabulary

نحوه برگزاری دوره آزمونMSRT در مشهد

دوره های آمادگی آزمون MSRT  در مشهد توسط اساتید دانشگاهی در موسسه زبان گستر تدریس میگردد و زبان آموزان و متقاضیان آزمون MSRT در مشهد و شهرستانهای اطراف میتوانند این دوره ها را بصورت حضوری یا آنلاین در زبان گستر بگذرانند.

تعداد جلسات کلاسهای زبان آزمونMSRT درمشهد

موسسه زبان گستر مشهد با حداقل تعداد جلسات سعی نموده است در یک برنامه منسجم زبان آموزان را با 35 جلسه  کلاس حضوری به نمره دلخواه و قبولی خود برساند.

بهترین موسسه آمادگی آزمون MSRT در مشهد

ما ادعا داریم با بهره گیری از بهترین مدرسین مشهد و نیز با تهیه جزوات آموزشی در کوتاهترین زمان ممکن شما را به نمره قبولی در آزمون MSRT خواهیم رساند و بهترین موسسه زبان مشهد در آموزش آزمون MSRT  میباشیم.

نحوه ورود به دوره MSRT مشهد

این دوره هیچگونه آزمون تعیین سطحی ندارد و دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد میتوانند درکلاسهای آزمونMSRT ثبت نام نمایند.

در موسسه زبانهای خارجی زبانگستر شما قادر خواهید بود در پایان هر ماه درآزمون آزمایشی MSRT که توسط زبان گستر برگزار میگردد شرکت نمایید و از مشاوره رایگان سوپروایزر موسسه بطور رایگان بهره مند گردید.

مرکز MSRT مشهد واقع در موسسه زبانگستر با برگزاری جلسات متعدد تست زنی و ارایه نکات راهبردی در حین دوره آموزشی، زبان آموزان را به اهدافشان نزدیک تر خواهند کرد.

آزمون MSRT در ایران و مشهد جامع ترین آزمون داخلی زبان میباشد که توسط وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری برگزار میگردد و مورد قبول کلیه دانشگاههای داخلی کشور میباشد.

البته توصیه میشود متقاضیان شرکت در دوره های دکتری دانشگاه آزاد و علوم پزشکی در آزمون های  EPT و  MHLE شرکت نمایند.

کلاسهای ویژه MSRT در مشهد

این کلاسها بصورت ویژه مختص شاغلین و شهرستانی ها برگزار میگردد که فقط در پایان هفته و بصورت یک نیمروز بطور فشرده برگزار میگردد که معمولا از صبح جمعه تا ظهر جمعه دایر است.

کلاس خصوصی MSRT در مشهد

زبان آموزانی که دارای محدودیت زمان میباشند یا در مدت زمان کوتاهی تمایل دارند به نتیجه دلخواه خود در این آزمون برسند میتوانند بصورت خصوصی این دوره را با هماهنگی با واحد دپارتمان MSRT مشهد در زبان گستر اقدام به ثبت نام نمایند. هزینه کلاسهای خصوصی بسته به نوع استاد متفاوت است.

جهت آزمون MSRT  خود با کارشناسان ما تماس گرفته و رایگان مشاوره بگیرید.

 

کارشناسان دپارتمان MSRT مشهد در زبان گستر مشهد آماده پاسخگویی به سوالات شما میباشند:

تلفن : 05138422646

فرم ثبت نام در زبان گستر

ثبت نام کنید

توجه: رمز عبور شما بطور خودکار ایجاد می شود و به آدرس ایمیل شما ارسال می شود.

فرم ورود به زبان گستر

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

فرم درخواست مدرس

فرم زیر را پر کنید

زبان گستر